Ekspercka prostota gry w kasynie online
Polska - Kolumbia - która reprezentacja jest droższa?
EPG, czyli Eksperci Prostej Gry to doświadczony zespół graczy z Kielc. Dowiedz się dzięki nam jak można ograć kasyno online, a przynajmniej zwiększyć szansę.

Mecz Polska - Kolumbia zbliża się wielkimi krokrami. Która reprezentacja jest droższa?

2018-06-19 10:08

Kto jest najdroższy w Polskiej reprezentacji?Pieniądze zawsze były, są i będą w futbolu. Nie ma co oczekiwać, że będzie inaczej... Niemniej jednak żądzą pieniądza sprawia, że traci na tym sama dyscyplina. Przykład? Choćby ostatnie Mistrzostwa Europy we Francji, gdzie zagrały 24 drużyny zamiast 16. Momentami rozgrywki w grupie wyglądały tak, jak dodatkowa faza eliminacji. Do dalszej fazy przechodziły nawet najlepsze ekipy, które zajęły 3. lokaty... Co ciekawe, triumfatorem imprezy została drużyna, która w normalnych okolicznościach nie zagrałaby nawet w fazie pucharowej!

Niestety, Mistrzostwa świata także przejdą reformę. Od 2026 roku na turnieju zagra.... 48 drużyn. To gwarancja tego, że na Mundialu będą występować ekipy pokroju Irlandii Północnej, które potrafią tylko wykopywać piłkę na oślep. Kasa bez wątpienia powinna odgrywać dużą rolę w futbolu, ale chyba nie do tego stopnia. Na podstawie kwestii stricte finansowych nie powinno się też obstawiać wyniku najbliższego meczu Polska - Kolumbia. Wszystko dlatego, że te zestawienia mogą być bardzo złudne. Zresztą dowody znajdziecie poniżej.

Polacy jednak droższą drużynąNa portalu transfermarkt.pl znaleźliśmy informację, że powołani zawodnicy reprezentacji Kolumbii kosztują łącznie 251,10 milionów euro. Co ciekawe, Los Cafeteros w tym zestawieniu są mniej kosztowni niż Polacy. Drużynę Adama Nawałki wyceniono bowiem na łącznie 274,55 milionów euro. Niektórzy na podstawie takich danych pewnie pomyślą sobie, że Polacy są po prostu lepsi. Do tego dołożą ranking FIFA, gdzie jesteśmy aż 8 pozycji wyżej. Niestety, opieranie się na takich informacjach może mieć bardzo opłakane skutki.

James jedną z gwiazd KolumbiiWszystko dlatego, że rywale z Ameryki Południowej mają naprawdę dobrych piłkarzy praktycznie w każdej formacji. Słabiej wygląda bramkarz i linia obronna. Z drugiej strony, defensywa i tak prezentuje się na papierze lepiej niż Biało-Czerwonych. Z przodu grają zaś natomiast takie gwiazdy, jak Radamel Falcao, James Rodriguez czy Juan Cuadrado. Polscy defensorzy mają zatem czego się obawiać. Podobnie jak my, kibice, którzy życzą tej reprezentacji wszystkiego, co najlepsze. Problem jest jednak taki, że wynik meczu Polska - Kolumbia może być bardzo niekorzystny dla kadrowiczów Adama Nawałki. Warto sobie z tego zdawać sprawę.

Dlatego zamiast bazować na wartości reprezentacji wg transfermarkt czy oceny wg rankingu fifa, lepiej odwiedzić bukmacherski portal betsite.pl. To właśnie tam znajdziesz precyzyjną zapowiedź meczu Polska - Kolumbia, która bardzo jasno przedstawia nam możliwe warianty tego spotkania. Typy bukmacherskie okazały się bardzo przykre dla nas jako Polaków. Zwycięstwo Kolumbii 2-1 z pewnością nikogo by nie zadowoliło. Mamy nadzieję, że to tylko błąd zrobiony przez ekspertów.